Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Jak nakupovat
Přečtěte si prosím následující termíny informaci dříve, než svou objednávku. Náš servisní tým bude poskytovat po-prodejní servis v souladu s těmito podmínkami, pokud je schválena vaše transakce.
lodní
Objednávky jsou obvykle odesílány do 1-2 pracovních dnů od objednávky date.We používat mezinárodní expresní služby pro všechny mezinárodní dodávky, náš servisní tým bude poskytovat sledovací číslo pro sledování on-line ihned po zboží jsou dispatched.Usually, budeme loď položku USPS.EMS, který potřebuje 5-7 pracovních dnů.
Sledování
Náš servisní tým bude e-mailem zákazníkovi sledování ne. spolu s místem, kde mohou sledovat jejich pořadí poté, co byla objednávka dispatched.We laskavě poradit kupujícímu zkontrolovat své e-maily nebo statusu přepravní svého pořadí čas od času, a obraťte se na místní poštu, pokud jsou k dispozici. Pokud byl balíček byl k nám vrací kvůli nikomu podepisující za to, nebudeme akceptovat v plné výši na to. V případě, že zákazník přesto chcete vrácenou pořadí, pak jsou zodpovědní za reshipped nákladní dopravy, která je závislá na hmotnosti zboží.
Zrušení & Modifikace
Pokud si přejete zrušit svou objednávku, pls napište nám immediately.The zrušení objednávky a upravovat jsou přijímány do 5 hodin POUZE. 10% storno poplatek platí. Odeslané objednávky nemůže být zrušen.
Vrátit se
1. Pokud se chcete vrátit produkty, kontaktujte nás do 7 dnů po jeho obdržení, a informujte nás důvod pro návrat. Pokud existují vážné problémy s kvalitou, prosím, laskavě nám ukazují některé obrazy expresní doručení a výrobky, které mohou odrážet vady.
2. Produkty s vážným problém s kvalitou mohou být vráceny a vyměněny. Budeme reship zboží poté, co jste nám poskytli dostatečný důkaz. Nicméně, plná náhrada nemůže být přijat.
3. Pokud byly produkty poškozeny lidským faktorem, nebudeme akceptovat návrat.
4. Před vrácením zboží, prosím zeptejte se nás na zpáteční adresu. Pokud byla zásilka ztratila kvůli nesprávné adresy bychom nenahradí vaši objednávku nic víc. Pokud je vaše objednávka byla vrácena k nám kvůli nesprávnou adresu nebo nikdo znamení pro něj nebudeme nabízet plnou náhradu. A co víc, budeme zajistíme zpětnou přepravu poté, co obdržíme vrácené zboží a vy byste měli platit za příplatek.
5. Nebudeme nabízet plnou náhradu, pokud odmítne podepsat na pozemku o účelu leč bychom dosáhnout dohody. Až obdržíme výnosy, vrátíme vám ale s odečtení poštovného.
Nahradit
1. Zboží lze vyměnit za okolností un-použité a v původním stavu se všemi originálním balení a etiket.
2. Pokud budeme odeslání objednávky ve špatném barvy, velikosti nebo stylu a chcete jej změnit, kontaktujte nás do 15 dnů od obdržení tohoto produktu. Výměna nemůže být přijat po 15 dnech.
3. Před vrácením zboží, prosím zeptejte se nás na zpáteční adresu. V případě, že zásilka byla ztracena v důsledku nesprávné adresy pak bychom nenahradí Vaši objednávku nic víc.
4. Důrazně doporučujeme, abyste se rozhodli sledovatelné poštou nebo kurýrní služby, takže můžeme sledovat zásilku on-line. A co víc, měřicí informace budou důkazem našeho času na zpětné přepravy.
5. Každý dodatečné náklady na výměnu by měla být na kupujícího, zejména přepravního poplatku.
6. Pokud produkt Vaší objednávky je vyprodán o zdanění energie, budeme Vás kontaktovat pro výměnu. Cena nahrazení může být o něco vyšší než cena vaší původní objednávky, ale měl by být v rámci 6%.
Vrácení peněz
1. Pokud je mírná vada se zbožím, ale neovlivnilo každodenní používání, budeme nabízet částečné vrácení jako kompenzaci
2. Pokud se prokáže, že existují vážné problémy s kvalitou produktů, můžeme vám nabídnout plnou náhradu za okolností úseku bez náhrady.
3. Pokud nechcete dostávat žádné informace o sledování vašeho balíčku po 25 dnech, budeme vás vrátí v plné výši.
Pojištění
Více než 99% z těchto položek bude doručena safely.You nemusí platit další peníze za pojištění, bude lodní společnost odpovídá za všechny položky, které vykonávají. V případě, že váš produkt získat ztracené nebo poškozené, budeme zodpovědní za poloviční ztráty.
zpět
Copyright © 2019 www.randypraha.cz, Všechna práva vyhrazena.